niedziela, 16 stycznia 2011

Nowy blog czas zacząć...

W związku z tym, iż zaczęłam coraz więcej pisać postanowiłam wprowadzić parę zmian. Na starym blogu ( www.busiorek.blogspot.com ) znajduje się całkiem sporo zdjęć dość dużego formatu, a więc nie mogłam zmienić szablonu na bardziej przejrzysty, gdyż zdjęcia zostałyby okropnie poucinane. Myślę, że tam panował zbyt duży bałagan, żeby czytało/oglądało się to bez trudu.


Dzisiaj odbyła się I Karnawałowa Wystawa Psów Rasowych w Gdańsku. Imprezę można zaliczyć do udanych, tylko przy wejściu zaliczyłam niezłego zonka. Jako, że jeszcze mogę się poszczycić swoją młodością, lat 18 (rocznikowo przynajmniej) nie ukończyłam ;) to stojąc przy kasie grzecznie poprosiłam o bilet ulgowy. Jakież było nasze zdziwienie, gdy pani spojrzała na mnie i z nutką rozbawienia w głosie dodała,  że przecież lat 14 nie mam. Jak się okazało, bilet ulgowy mogą nabyć dzieci, które nie ukończyły jeszcze 14 roku życia.I tymże sposobem ja i mój dzielny towarzysz zostawiliśmy nasze 20zł w obcych rękach.

Na wystawie moje skupienie skierowane było głównie na bordery, dogi niemieckie i oczywiście pudle. Pierwszy raz miałam okazję widzieć tak wyjątkowego pudla dużego z tak wielkim potencjałem sportowym. Cudo a nie pies, jestem nim maksymalnie zauroczona. Dużo czasu spędziliśmy również przy aussie i whippetach. Spotkałam również mnóstwo znajomych, bardzo miło ich było znowu zobaczyć po tak długiej przerwie.

Zdjęcia zrobione, dzień udany.
Żeby wieczorem nie było za nudno, szanowny pan Dżekson zażył kąpieli i wygląda jak zmokła kura ;).
Wszystkim życzymy miłej nocy ;).

Photobucket

zdjęcie powyżej autorstwa Łukasza Kopyto
Photobucket


Photobucket


Photobucket


Photobucket


Photobucket


Photobucket


Photobucket


Photobucket1 komentarz: